Kilka słów o nas

Psy towarzyszyły nam od dziecka, ale były to zwykle psy wielorasowe. PON'ami oczarowana była moja żona, Agata, która namówiła mnie na tę rasę. I tak w 2000 roku pojawiła się w naszym domu suczka Polskiego Owczarka Nizinnego "RATAFIA" z Gangu Długich FCI, a następnie pies "ŻYWIOŁ GÓRAL" z hodowli Banciarnia FCI. Oba psy były świetnymi towarzyszami i ukochanymi członkami naszej rodziny, mieliśmy z nimi nawet wiele sukcesów wystawowych.

Kiedy przenieśliśmy się poza miasto, chcieliśmy mieć dodatkowo dużego psa  stróżującego i tak zdecydowaliśmy się na Podhalana - pięknego i czujnego białego stróża. W Podhalanach zakochałem się wiele lat wcześniej będąc na wędrówce górskiej w Pieninach i widząc je w pracy przy owcach.

Razydonia to domowa hodowla psów, skupiamy się na rasie Polski Owczarek Nizinny. Zwracamy uwagę na utrzymanie zdrowych psów, w silnym, tradycyjnym typie oraz stabilnym charakterze.

W celu utrzymania naszych psów w dobrej kondycji psychofizycznej, bierzemy udział z nimi w różnych aktywnościach jak np. szkolenie z posłuszeństwa, agility czy nosework. Dbając o prawidłową socjalizację naszych psów z ludźmi i zwierzętami nie zapominamy o dobrym zdrowiu - podstawą żywienia jest naturalna, surowa karma (BARF). 

Nasze psy mają pełny, wolny dostęp do domu i ogrodu, jednak większość z nich śpi w domu.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u, Instagramie oraz na nasz kanał na Youtube.

Agata i Piotr Picyk

Odwiedź nas

Skontaktuj się z nami

mail: razydonia@gmail.com

tel. +48 509 902 995 

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

razydonia@gmail.com

+ 48 509 902 995

Kontakt

mail: razydonia@gmail.com

tel. +48 509 902 995

lub przez naszą stronę na facebooku